Wow!!!New Moon trhá rekordy!Do Kapsy jim padaj 10-tky milionů.

3. prosince 2009 v 20:07 | Aredhel-e |  NM-info
20. listopadu 2009 podle očekávání ovládla všechna americká kina upírská romance Twilight Sága: Nový měsíc. Jsou však tací (například my), jimž při naběhnutých číslech z prvního a druhého debutového dne spadla brada. "Jak to kurva dělaj...". Do kin se už o půlnoční premiéře narvali v enormním množství největší fanatici a svými tržbami suverénně podlomili Harryho Pottera 6 (22 milionů) a dokonce i film roku 2008, tedy Temného rytíře, jenž si z půlnočních premiér odnesl na 16 miliónu. Jenže Nový měsíc měl po půlnoci v kase miliónů 26 a tvůrci si mnuli ruce. To však ještě nikdo neviděl pokračování Twilight ságy během dne.
Ač cirka polovině návštěvníkům kin, mezi nimiž se pohybují převážně nemocné fanynky ve věku v rozmezí od 15-18, jde jen o rychlé pohyby Edwarda (Robert Pattinson) a vypracované tělo Jacoba (Taylor Lautner), beztak prašule za premiéru na dřevo mrsknou, a ty se započítají do celkových tržeb. Premiéra však pokračuje a venku se pomalu rozednívá. Druhá vlna návštěv taktéž vysála rekordní tržby filmů Temný rytíř (67 milionů), snad všechny Spider-many a nejnovější Transformery, jež si za 24 hodinový debut odnesly na 62 miliónů dolarů.
Twilight sága: Nový měsíc byla však opět o něco výš. Za jednodenní premiéru utrhli upíři neuvěřitelných 72 miliónů dolarů, a stali se tak nejvýdělečnějším filmem za jeden den na světě. Abych nezapomněl, do víkendových statistik se započítává ještě celý jeden den. Z čehož vyplývá, že ti co se už nenarvali do přeplněných kinosálů, vyrazí za upírskou kulturou dnes.

Tento článek napsali : *SOURCE*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama